Sākums Ziņas 18. martā sabiedriskais transports Liepājā būs par brīvu 18. martā sabiedriskais transports Liepājā būs par brīvu

15. marts, 2022

18. martā, Liepājas 397. dzimšanas dienā, liepājnieki un pilsētas viesi sabiedriskajā transportā – pilsētas maršruta autobusos un tramvajos – varēs braukt par brīvu.

Saskaņā ar Liepājas domes saistošajiem noteikumiem piektdien, 18. martā, sabiedriskais transports Liepājā ir bez maksas.

Svinot Liepājas 397. dzimšanas dienu, jau šonedēļ – no 17. līdz 20. martam – Liepājā norisināsies pastaiga “Izgaismotā Liepāja”. Četru vakaru garumā liepājnieki un pilsētas viesi varēs aplūkot gaismās pārvērsto Liepāju un kājām izstaigāt daudzveidīgu un aizraujošu gaismas objektu maršrutu. Objekti būs apskatāmi katru pasākuma dienu no plkst. 19.00 līdz plkst. 23.00.

Pastaigas maršruta buklets pieejams Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā, kā arī Liepājas kafejnīcās, kultūras un aktīvās atpūtas vietās. Bukleta elektroniskā versija pieejama
 šeit.

Sabiedriskā transporta maršrutu kustības saraksti pieejami sadaļā
Maršrutu kustības saraksti.

Atgādinām, ka sabiedriskajā transportā aizvien ir spēkā prasība obligāti izmantot FFP2 klases respiratoru bez vārsta (respiratori) vai medicīnisko sejas masku.