Sākums Ziņas 31. decembrī sabiedrisko transportu Liepājā varēs izmantot bez maksas, naktī būs papildu reisi 31. decembrī sabiedrisko transportu Liepājā varēs izmantot bez maksas, naktī būs papildu reisi

29. decembris, 2022

Sestdien, 31. decembrī, liepājnieki un pilsētas viesi sabiedrisko transportu Liepājā varēs izmantot bez maksas, lai ērti nokļūtu gan uz svētku pasākumiem, gan mājās.

Pēc Jaunā gada sagaidīšas Rožu laukumā tiks organizēti papildu sabiedriskā transporta reisi. Pēc pusnakts no pieturvietas “Līva” tiks organizēti astoņi papildu autobusa reisi. Plkst. 00.20 un 1.15 pa diviem reisiem maršrutā “Līva – Liepājas Reģionālā slimnīca” (kā 6. maršruts, sākot no pieturvietas “Līva”): Lielā iela – Raiņa iela – Flotes iela – Krūmu iela – Ziemeļu iela – Ventspils iela – Pulvera iela – Cukura iela – Grīzupes iela – slimnīca. Un pa diviem reisiem plkst. 00.20 un 1.15 maršrutā “Līva – Karosta”: Lielā iela – Raiņa iela – O. Kalpaka iela – Pulvera iela – Cukura iela – Ģenerāļa baloža iela – Atmodas bulvāris.

Tāpat pēc pusnakts no pieturvietas “Kurzeme” tiks organizēti papildu tramvaja reisi. M. Ķempes ielas virzienā plkst. 00.20 tiks veikti divi reisi un plkst. 1.15 – viens reiss, savukārt Brīvības ielas virzienā (līdz tramvaju depo) plkst. 0.20 un 1.15 tiks veikts pa vienam reisam.

Jau informēts, ka 31. decembra vakarā, pulksten 23, liepājnieki un pilsētas viesi aicināti pulcēties Rožu laukumā, lai pavadītu 2022. un sagaidītu 2023. gadu kopā ar mūziķi DONU, kurš ir viens no klausītāju iemīļotākajiem mūsdienu dziesmu autoriem un izpildītājiem Latvijā. Savukārt līdz ar 2023. gada iestāšanos, 1. janvārī svētku skatuvi pārņems radio ētera personība DJ Magnuss Eriņš, aicinot uz kopīgu jautru izdejošanos.

Lai arī 2023. gadu Liepājā sagaidīsim bez tradicionālā salūta, esot vienoti ar ukraiņu tautu cīņā pret agresoru, gadu mijas mirkli neaizmirstamu un īpašu darīs dažādi muzikāli un spoži gaismu efekti uz svētku skatuves.

Ņemot vērā, ka pasākuma gatavošanās periodā un norises laikā jārēķinās ar autotransporta kustības un apstāšanās ierobežojumiem pilsētas centrā, Liepājas sabiedriskā transporta aģentūra aicina iedzīvotājus doties uz pasākumu un svinībām, izmantojot sabiedrisko transportu, lai nav jāraizējas par automašīnas novietošanas problēmām cilvēku pārpildītajā pilsētas centrā.

Aģentūras "Liepājas sabiedriskais transports" kase pirmssvētku dienā, 30. decembrī, strādās līdz plkst. 15.00.