Sākums Ziņas Arī turpmāk sabiedriskais transports piektdienās un sestdienās pēc plkst. 22.00 nekursēs Arī turpmāk sabiedriskais transports piektdienās un sestdienās pēc plkst. 22.00 nekursēs

29. janvāris, 2021

Ņemot vērā, ka valstī izsludinātā ārkārtējā situācija pagarināta līdz 7.februārim, piektdienās un sestdienās no plkst. 22.00 līdz 5.00 noteikta komandantstunda. Sabiedriskais transports turpmākās piektdienas un sestdienas līdz valstī ieviesto ierobežojumu atcelšanai nekursēs pēc plkst. 22.00. 

Izņēmums ir maršruta Nr. 6A “Mirdzas Ķempes iela – Biznesa centrs” reisi, kas piektdienās tiks izpildīti arī pēc plkst. 22.00 un maršruta Nr. 6 “Mirdzas Ķempes iela – Slimnīca” reisi, kas pēc plkst. 22.00 tiks izpildīti sestdienās.

Atgādinām, ka valdības lēmums paredz, ka komandantstundas laikā – piektdienās un sestdienās laikā no plkst. 22.00 līdz plkst. 5.00 – visiem iedzīvotājiem ir jāuzturas savās dzīvesvietās! Komandantstundas laikā ārā varēs atrasties tikai cilvēki, kuri dodas darba vajadzībās, uz darbu vai no darba, kā arī dzīvesvietas atstāšana ir atļauta tikai īpaši neatliekamos gadījumos (dodoties uz ārstniecības iestādi vai veterinārmedicīnas iestādi). Atstājot dzīvesvietu, līdzi jābūt pašapliecinājumam, kurā norāda personas datus, dzīvesvietas adresi, pārvietošanās iemeslu, un pārvietošanās galamērķi. Ikvienam iedzīvotājam ir pienākums ņemt līdzi arī pasi vai ID karti.