Sākums Ziņas Atcelti braukšanas maksas atvieglojumu ierobežojumi Atcelti braukšanas maksas atvieglojumu ierobežojumi

1. marts, 2022

Beidzoties valstī noteiktajai ārkārtējai situācijai, no otrdienas, 1. marta, atcelti braukšanas maksas atvieglojumu ierobežojumi sabiedriskajā transportā. Turpmāk braukšanas maksas atvieglojumi atkal būs pieejami visām pilngadīgajām personām, arī bez Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta.

Abonementa biļetes ar atvieglojumiem var iegādāties pašvaldības aģentūras „Liepājas sabiedriskais transports” kasē Peldu ielā 5, tāpat kā pirms ārkārtējās situācijas. Biļetes bez atvieglojumiem pasažieri kā ierasts var iegādāties citās biļešu tirdzniecības vietās.

Informācija par visiem atvieglojumu veidiem pieejama aģentūras mājaslapā www.liepajastransports.lv, sadaļā Braukšanas maksas atvieglojumi.

Atgādinām, ka sabiedriskajā transportā pasažieriem joprojām obligāti ir jāizmanto FFP2 klases respiratoru bez vārsta vai medicīnisko sejas masku. Izglītības iestādes izsniegtās nemedicīniskās (auduma) sejas maskas var lietot tikai skolas vecuma bērni no septiņu līdz divpadsmit gadu vecumam. Savukārt bez sejas maskām vai respiratoriem sabiedriskajā transportā var braukt pirmsskolas vecuma bērni līdz septiņu gadu vecumam, bērni, kuri apgūst pirmsskolas izglītības programmu, kā arī personas ar acīmredzamiem kustību vai psihiskās veselības traucējumiem.