Sākums Ziņas Autobusu kustības sarakstā gaidāmas tradicionālās pavasara izmaiņas Autobusu kustības sarakstā gaidāmas tradicionālās pavasara izmaiņas

28. marts, 2024

No pirmdienas, 1. aprīļa, 8. maršruta autobusi sāks kursēt pēc pavasara kustības saraksta. Izmaiņas kustības sarakstā, sākoties sezonālajiem darbiem mazdārziņos, tiek veiktas katru gadu un ir jau tradicionālas. 

Līdz ar pavasara iestāšanos, reisu skaits 8. maršrutā tiek palielināts. Salīdzinot ar ziemas kustību sarakstu, reisu skaits no 1. aprīļa 8. maršrutā pieaugs par četriem reisiem, sasniedzot septiņus reisus dienā katrā virzienā.

8. maršruta kustības saraksts darba dienām, kā arī brīvdienām un svētku dienām ir vienāds. Atgādinām, ka no maija kustības saraksts tiks papildināts ar vēl diviem reisiem – vienu rītā un otru vakarā, abos virzienos.

Lieldienu brīvdienās, 29., 30., 31. martā un 1. aprīlī sabiedriskais transports Liepājā kursēs pēc brīvdienu kustības saraksta. Atgādinām pasažieriem, ka piektdien, 29. martā un pirmdien, 1. aprīlī, abonementa biļetes darba dienām nedarbojas. 

Aģentūras "Liepājas Sabiedriskais transports" kase pirmssvētku dienā, 28. martā, strādās līdz plkst. 15.30, bet svētku dienās būs slēgta.

Sabiedriskā transporta maršrutu kustības saraksti pieejami mājaslapas sadaļā Maršrutu kustības saraksti, kā arī mobilajā lietotnē “Liepājas pilsēta”.

8. maršruta pavasara kustības saraksti pakāpeniski tiks izvietoti arī pieturvietās.