Sākums Ziņas Braukšanas maksas atvieglojumi būs pieejami personām ar Covid-19 sertifikātu Braukšanas maksas atvieglojumi būs pieejami personām ar Covid-19 sertifikātu

12. novembris, 2021

Kā to paredz valdības lēmums, pēc mājsēdes, no 15. novembra, braukšanas maksas atvieglojumi sabiedriskajā transportā būs pieejami tikai tām pilngadīgajām personām, kurām būs sertifikāts, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19 vai šīs slimības pārslimošanas faktu.

Lai personas, kurām ir Covid-19 sertifikāts, varētu saņemt abonementa biļetes ar atvieglojumiem, no ceturtdienas, 11. novembra, atsākusi strādāt pašvaldības aģentūras „Liepājas sabiedriskais transports” kase Peldu ielā 5. Lai nekavētu rindu, lūgums interesentiem jau laicīgi sagatavot uzrādīšanai Covid-19 sertifikātu un personas apliecinošu dokumentu. Biļetes bez atvieglojumiem pasažieri, tāpat kā iepriekš, varēs iegādāties citās biļešu tirdzniecības vietās.

No 15. novembra atsāksies arī klātienes mācības, visi nepilngadīgie skolēni abonementa biļetes ar atvieglojumiem var saņemt savās mācību iestādēs.

Atgādinām, ka no 15. novembra tiek atcelta mājsēde un sabiedriskais transports atsāks kursēt pēc pulksten 21.

Ministru kabinets otrdien, 9. novembrī, apstiprināja detalizētu regulējumu, kas stāsies spēkā no 15. novembra un paredz, ka visas darbības klātienē varēs notikt epidemioloģiski drošajā jeb "zaļajā režīmā", izņemot kritiski nepieciešamos pakalpojumus. Tostarp valdības lēmums nosaka, ka pēc mājsēdes pašvaldības un sabiedriskā transporta pakalpojuma sniedzēji, kuri saņem dotācijas no pašvaldībām, nedrīkstēs piemērot braukšanas maksas atvieglojumus pilngadīgām personām bez Covid-19 sertifikāta.