Sākums Ziņas Braukšanas maksas atvieglojumi sabiedriskajā transportā paredzēti Liepājā deklarētajiem skolēniem Braukšanas maksas atvieglojumi sabiedriskajā transportā paredzēti Liepājā deklarētajiem skolēniem

6. septembris, 2023

Atsākoties mācībām skolās, kā arī saņemot vecāku jautājumus, pašvaldības aģentūra “Liepājas sabiedriskais transports” atgādina, ka braukšanas maksas atvieglojumi Liepājas sabiedriskajā transporta pienākas Liepājas valstspilsētā deklarētajiem skolēniem un studentiem. 

To nosaka 2018. gada 11. oktobra Liepājas pilsētas domes saistošie noteikumi Nr.19 "Par braukšanas maksas atvieglojumiem Liepājas pilsētas sabiedriskā transporta maršrutu tīklā". 

Braukšanas maksas atvieglojumi no 50 līdz 100 % mācību gada laikā pienākas Liepājas vispārējās, profesionālās vidējās un augstākās izglītības iestāžu dienas nodaļu klātienē izglītojamajiem. 

Kā to nosaka saistošie noteikumi, abonementa biļeti var saņemt Liepājas pilsētas administratīvajā teritorijā deklarētie skolēni un studenti, uzrādot derīgu izglītojamā apliecību. Abonementa biļete ir derīga tikai kopā ar derīgu izglītojamā apliecību.

Vairāk un detalizētāka informācija par visiem braukšanas maksas atvieglojumiem, kā arī braukšanas biļešu iegādes iespējām un vietām pieejama šeit.