Sākums Ziņas Eksperimentālā 5. maršruta reisus turpinās izpildīt vēl divus mēnešus Eksperimentālā 5. maršruta reisus turpinās izpildīt vēl divus mēnešus

29. decembris, 2020

Ņemot vērā Covid-19 pandēmijas ierobežojumus un objektīvu pasažieru plūsmas rādītāju trūkumu, eksperimentālā autobusu maršruta Nr. 5 “Līva - Slimnīca” reisi tiks izpildīti vēl divus mēnešus, kuru laikā tiks vērtēts pasažieru pieprasījums pēc jaunā maršruta.

Lai veiktu objektīvu pasažieru plūsmas mērīšanu pandēmijas apstākļos, nepieciešams garāks laika posms. Ņemot vērā, ka daudziem iedzīvotājiem darbs un mācības notiek attālināti, šādi rādītāji iegūstami, vērtējot spēkā esošos ierobežojumus vai gaidot to mazināšanu. 

Ņemot vērā šī brīža pasažieru skaitīšanas datus un plūsmas mērījumus, reiss plkst. 7:10 no slimnīcas mazā pieprasījuma dēļ vairs netiks izpildīts. Tāpat reisi turpmāk tiks izpildīti tikai darba dienās, savukārt reiss plkst. 15:55 no slimnīcas pēc pasažieru lūguma pārcelts uz plkst. 16:10. 

Atgādinām, ka jaunais maršruts tika ieviests no 1. septembra, lai Liepājas mikrorajona “Jaunā pasaule” iedzīvotāji varētu ērtāk nokļūt savās darba vietās un skolēni savās mācību iestādēs.