Sākums Ziņas Janvārī atsāks kursēt 23. maršruta autobusi Janvārī atsāks kursēt 23. maršruta autobusi

30. decembris, 2021

No pirmdienas, 3. janvāra, darba dienās atsāks kursēt 23. maršruta „O. Kalpaka tilts - Pētertirgus” autobusi.

Atgādinām, ka no novembra vidus, sabiedriskā transporta pakalpojuma sniedzējam A/S "Liepājas autobusu parks" saskaroties ar darbinieku (autobusu vadītāju) trūkumu, vairāku autobusu reisu un maršrutu izpilde bija traucēta. Situācijai stabilizējoties, 23. maršruta reisi darba dienās tiks atsākti, bet sestdienās un svētdienās šī maršruta reisi vēl netiks izpildīti.

Aicinām pasažierus regulāri sekot līdzi sabiedriskā transporta aktualitātēm aģentūras mājaslapā www.liepajastransports.lv sadaļās Ziņas, Maršrutu kustības saraksti, kā arī Reāllaika karte, kur ikviens var sekot līdzi sava gaidītā transportlīdzekļa kustībai, lai pārliecinātos, ka reiss ir uzsākts un tiek izpildīts. Sadaļa „Reāllaika karte” ir savienota ar vietni marsruti.lv. Šīs vietnes kartē ir redzami visi transportlīdzekļi, kas attiecīgajā brīdī izpilda reisus, to precīza atrašanās vieta, braukšanas virziens, reisa numurs, braukšanas ātrums, kā arī transportlīdzekļa reģistrācijas numurs un veids.

Atgādinām, ka 31. decembrī sabiedriskais transports Liepājā kursēs pēc brīvdienu kustības saraksta un šajā dienā tas ir izmantojams bez maksas.