Sākums Ziņas Komandantstundas laikā sabiedriskais transports nekursēs Komandantstundas laikā sabiedriskais transports nekursēs

30. decembris, 2020

Ņemot vērā valdības lēmumu par komandantstundas ieviešanu un lai mazinātu Covid-19 izplatību gaidāmo svētku laikā, no 1. janvāra līdz 3. janvārim sabiedriskais transports Liepājā pēc plkst. 22.00 vairs nekursēs.


Sabiedriskā transporta reisi no maršruta galapunktiem vēl, piemēram, plkst. 21.55 tiks izpildīti, bet, sākot no plkst. 22.00, vairs neviens reiss nevienā maršrutā šajās dienās izpildīts netiks.

Kā jau ziņots, arī 31. decembra vakarā pēc plkst. 22.00 sabiedriskais transports reisus vairs neizpildīs. Izņēmums šajā vakarā ir 6. maršruta (M. Ķempes iela – Slimnīca) reisi, kas tiks izpildīti arī pēc plkst. 22.00.

Lēmums par reisu izpildi 8. un 9. janvārī pēc plkst. 22.00 tiks pieņemts vēlāk, vērtējot nākamās darba nedēļas pasažieru plūsmas mērījumus un lielāko uzņēmumu darbību maiņu grafikā.

Valdības pieņemtais lēmums par komandantstundu nosaka, ka iedzīvotājiem no 30. decembra līdz 4. janvāra rītam un no 8. janvāra līdz 10. janvāra rītam laika posmā no plkst. 22.00 līdz plkst. 5.00 jāuzturas tikai savā dzīvesvietā.

Ņemot vērā valstī noteikto ārkārtas stāvokli ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību, un, lai pēc iespējas mazinātu iedzīvotāju pulcēšanos un kontaktēšanos, aicinām pasažierus ļoti rūpīgi izvērtēt nepieciešamību izmantot sabiedrisko transportu.