Sākums Ziņas Līdz 23. janvārim Liepājā netiks veikts 1. maršruts Līdz 23. janvārim Liepājā netiks veikts 1. maršruts

10. janvāris, 2022

Saskaroties ar situāciju, kad vairāki uzņēmuma A/S „Liepājas autobusu parks” darbinieki – autobusu vadītāji –, atrodas uz slimības lapas, paredzams, ka no 11. janvāra līdz 23. janvārim netiks veikts autobusa maršruts Nr. 1 „Pulkveža Brieža iela – Lauku iela”.

Aicinām pasažierus šajā laikā izmantot alternatīvos autobusa maršrutus Nr. 3 „Mirdzas Ķempes iela – Pulkveža Brieža iela” un Nr. 6 „Mirdzas Ķempes iela – Slimnīca”.

Atgādinām, ka Liepājas sabiedriskā transporta pasažieri mājaslapā ērti var izmantot maršruta plānotāju. Ievadot maršruta plānotājā savu atrašanās pieturvietu un vēlamo galamērķa pieturvietu, interesents tiek novadīts uz Google Maps. Šajā solī lietotājam jau uzreiz atveras detalizēta informācija par ērtākajiem un ātrākajiem veidiem, kā nokļūt vēlamajā galamērķī – norādīts attālums līdz pieturvietai un tas, cik ilgā laikā līdz tai var nokļūt, ejot kājām, tāpat sabiedriskā transportlīdzekļa atiešanas laiks, kā arī kopējās pārvietošanās izmaksas.

Savukārt sadaļā „Reāllaika karte” pasažieri var sekot līdzi sava gaidītā transportlīdzekļa kustībai, lai pārliecinātos, ka reiss ir uzsākts.

Tāpat mājaslapas paziņojumu joslā regulāri tiek ievietota aktuālākā informācija par reisiem, kas netiek izpildīti, vai kuru izpilde ir atsākusies.