Sākums Ziņas Liepājas dzimšanas dienā sabiedrisko transportu var izmantot bez maksas Liepājas dzimšanas dienā sabiedrisko transportu var izmantot bez maksas

17. marts, 2023

18. martā, Liepājas 398. dzimšanas dienā, liepājnieki un pilsētas viesi sabiedriskajā transportā – pilsētas maršruta autobusos un tramvajos – varēs braukt bez maksas.

Saskaņā ar Liepājas domes saistošajiem noteikumiem sestdien, 18. martā, sabiedriskais transports Liepājā ir bez maksas.

Svinot Liepājas 398. dzimšanas dienu, no 17. līdz 19. martam pilsētā norisināsies pastaiga “Izgaismotā Liepāja”. Trīs vakaru garumā liepājnieki un pilsētas viesi varēs aplūkot gaismās pārvērsto Liepāju un kājām izstaigāt aizraujošu gaismas objektu maršrutu. Pastaigā "Izgaismotā Liepāja" būs apskatāmi 17 gaismas objekti. Kā ierasts, gaismas objektus veidos zināmi un atzīti gaismas un video mākslinieki no Liepājas un visas Latvijas, kā arī objektu realizācijā tiks iesaistīti pieredzējuši tehniskā aprīkojuma nodrošinājuma uzņēmumi. Objekti būs apskatāmi katru pasākuma vakaru no plkst. 19.00 līdz plkst. 23.00.

Pastaigas maršruta buklets pieejams
šeit.

Ņemot vērā apjomīgos ielu remontdarbus pilsētā, aicinām uz svētku pasākumiem doties, izmantojot sabiedrisko transportu, jo sabiedriskā transporta kustība netiek apturēta.

Sabiedriskā transporta maršrutu kustības saraksti pieejami sadaļā
Maršrutu kustības saraksti.