Sākums Ziņas Liepājas dzimšanas dienā sabiedrisko transportu varēs izmantot bez maksas Liepājas dzimšanas dienā sabiedrisko transportu varēs izmantot bez maksas

15. marts, 2024

Pirmdien, 18. martā, liepājnieki un pilsētas viesi sabiedrisko transportu – pilsētas maršruta autobusus un tramvajus – jau tradicionāli varēs izmantot bez maksas.

Iedzīvotāji un pilsētas viesi Liepājas 399. dzimšanas dienā sabiedrisko transportu var izmantot, lai nokļūtu uz dažādiem svētku pasākumiem. 

Pastaiga “Izgaismotā Liepāja” šogad norisināsies četrus vakarus – 15., 16., 17. un 18. martā – no plkst. 19.00 līdz 23.00. Šī gada vadmotīvs ir “Jaunatklāj vietējo!” – tā būs iespēja nedaudz novirzīties no ierastā maršruta un ieraudzīt savu pilsētu no cita skata punkta. Pastaigas maršruta bukleta elektroniskā versija pieejama šeit

Savukārt 18. martā plkst. 19.00, koncertzālē “Lielais dzintars”, norisināsies ikgadējā “Goda un gada liepājnieks” apbalvošanas ceremonija, kuras laikā par īpašiem nopelniem pērnā gadā sveiks 11 liepājniekus, bet par sasniegumiem mūžā garumā godinās vienu Goda liepājnieku.

Saskaņā ar Liepājas pilsētas domes saistošajiem noteikumiem Nr.19 “Par braukšanas maksas atvieglojumiem Liepājas pilsētas sabiedriskā transporta maršrutu tīklā” braukšanas maksas atvieglojumus 100% apmērā visos transportlīdzekļos visiem pasažieriem ir tiesības saņemt 18. martā, 18. novembrī, 31. decembrī, kā arī 1. janvārī līdz pulksten 6.00.

Sabiedriskā transporta maršrutu kustības saraksti pieejami šeit.