Sākums Ziņas Likvidēs 22. maršruta pieturvietu “Kurzeme” Likvidēs 22. maršruta pieturvietu “Kurzeme”

7. decembris, 2022

Ņemot vērā tramvaja sliežu pārbūves darbus Lielajā ielā un satiksmes organizācijas izmaiņu radīto slodzi vakara stundās, no pirmdienas, 12. decembra, tiks likvidēta arī otra 22. maršruta pieturvieta “Kurzeme” (virzienā uz Atmodas bulvāri).

22. maršruta pasažieri aicināti iekāpt pieturvietās “Pētertirgus” vai “Līva”.

Atgādinām, ka, uzsākot tramvaja līnijas pārbūves darbus Lielajā ielā posmā no Friča Brīvzemnieka ielas līdz Katoļu ielai, mainījās satiksmes organizācija un satiksmei tika slēgts posms no Graudu ielas līdz Katoļu ielai. Savukārt virzienā no Kungu ielas uz centru Lielās ielas brauktuves josla pie tirdzniecības nama “Kurzeme” ir atvērta satiksmei. Tāpat būvdarbu norises laikā tiek saglabāta arī sabiedriskā transporta kursēšana pa ierasto maršrutu, taču jāņem vērā, ka no pirmdienas 22. maršruta pieturvieta “Kurzeme” tiks pilnībā likvidēta.

Jau ziņots, ka tramvaju sliežu ceļa pārbūve Lielās ielas posmā ir secīgs turpinājums 2014. gadā aizsāktajiem tramvaja sliežu ceļa rekonstrukcijas darbiem Liepājā, un to mērķis ir nodrošināt būtiskus uzlabojumus tramvaju pārvadājumu sistēmas darbībā, nodrošinot tramvaju kustības regularitāti un samazinot tehnisko avāriju risku. Rekonstruējot tramvaja līniju 400 metru garumā, tiks uzlabots sliežu ceļa tehniskais stāvoklis un nomainīti kontakttīklu balsti, ļaujot samazināt infrastruktūras uzturēšanas izdevumus, kā arī tramvaja kustība kļūs līdzenāka, drošāka un ātrāka.

Saskaņā ar noslēgto būvniecības līgumu būvdarbiem paredzētais laiks ir līdz nākamā gada vasaras vidum.

Atgādinām, ka pasažieriem ir iespēja sekot līdzi sabiedriskajam transportam tiešsaistē, izmantojot mobilo lietotni "Liepājas pilsēta" vai tiešsaistē šeit: https://m.marsruti.lv/liepaja/#map