Sākums Ziņas Maijā pilsētas sabiedriskā transporta maršrutos gaidāmas izmaiņas Maijā pilsētas sabiedriskā transporta maršrutos gaidāmas izmaiņas

29. aprīlis, 2022

No svētdienas, 1. maija, 8. un 12. maršruta autobusi sāks kursēt pēc vasaras kustības saraksta, savukārt no pirmdienas, 2. maija, darba dienās atsāks kursēt 23. maršruta autobusi.

Sākoties aktīvākai dārza darbu sezonai, jau tradicionāli atsevišķi 12. maršruta „Pulkveža Brieža iela - Slimnīca” reisi tiks pagarināti līdz pilsētas robežai. Reisi plkst. 8.40, 13.15 un 15.55 no Pulkveža Brieža ielas tiks pagarināti līdz pilsētas ziemeļu robežai (pieturvieta pie enkura). Savukārt no pilsētas robežas virzienā uz Pulkveža Brieža ielu reisi tiks veikti plkst. 9.00, 13.35 un 16.15. No pieturas ”Slimnīca” atiešanas laiki nemainās. Atgādinām, ka 12. maršruta reisi tiek veikti tikai darba dienās.

8. maršruta „Līva – Šķēde” autobusu kustības sarakstā tiks ieviesti papildus reisi plkst. 7.30 un 19.30 no pieturas ”Līva” un plkst. 8.15 un 20.15 no d/b ”Šķēde”. Papildu reisi tiks veikti gan darba dienās, gan brīvdienās.

Savukārt no 2. maija darba dienās atsāks kursēt 23. maršruta „O. Kalpaka tilts – Pētertirgus” autobusi. Atgādinām, ka no aprīļa vidus atsākta arī 1. maršruta “Pulkveža Brieža iela – Lauku iela” reisu izpilde.

Atjaunotie sabiedriskā transporta kustības saraksti minētajiem maršrutiem pieturvietās tiks izvietoti pakāpeniski.

Valsts svētku dienā, 4. maijā, sabiedriskais transports Liepājā kursēs pēc brīvdienu kustības saraksta, bet pašvaldības aģentūras „Liepājas sabiedriskais transports” biļešu kase Peldu ielā 5 otrdien, 3. maijā, strādās līdz plkst. 16.00. Kases darba laika pārtraukums katru dienu ir no plkst. 11.30. līdz 12.00.

Sabiedriskā transporta maršrutu kustības saraksti pieejami mājaslapas sadaļā
Maršrutu kustības saraksti.