Sākums Ziņas No 1. aprīļa gaidāmas izmaiņas autobusu kustības sarakstā No 1. aprīļa gaidāmas izmaiņas autobusu kustības sarakstā

29. marts, 2022

Bez jau tradicionālajām pavasara izmaiņām 8. maršruta kustības sarakstā no 1. aprīļa, pieskaņojoties Liepājas Biznesa centra Kapsēdes ielā 2 darba laika maiņām, gaidāmas izmaiņas arī autobusu maršrutu Nr. 6, 6A, 9 un 9A kustības sarakstā.

Pēc Liepājas Biznesa centra lūguma ieviest izmaiņas autobusu kustības sarakstā, lai darbinieki var nokļūt uz darbu un no darba, aģentūra „Liepājas sabiedriskais transports” aptaujāja visus biznesa centra uzņēmumus par darba laika maiņām, kā arī konkrētajos maršrutos veica pasažieru skaita monitoringu. Pēc iegūtajiem datiem un to rūpīgas analīzes, tika rasts optimālākais risinājums izmaiņu veikšanai autobusu maršrutu Nr. 6 (Mirdzas Ķempes iela – Slimnīca), 6A (Mirdzas Ķempes iela – Biznesa centrs), 9 (Mirdzas Ķempes iela – Slimnīca) un 9A (Mirdzas Ķempes iela – Biznesa centrs) kustības sarakstā.

Aicinām biznesa centra darbiniekus un citus pasažierus aktīvi izmantot reisus, jo pēc zināma laika posma aģentūra atkal veiks pasažieru skaita monitoringu, lai secinātu, cik konkrētie reisi ir pieprasīti.

Šobrīd veiktās izmaiņas ir izdarītas Liepājas sabiedriskā transporta ziemas sezonas kustības sarakstā, no 1. jūnija, noslēdzoties mācībām skolās un stājoties spēkā vasaras kustības sarakstam, gaidāmas citas izmaiņas. Brīvdienu kustības saraksts pa sezonām nemainās.

Savukārt 8. maršruta izmaiņas jau ir tradicionālas – sākoties sezonālajiem darbiem mazdārziņos, reisu skaits tiek palielināts.

Sabiedriskā transporta maršrutu kustības saraksti pieejami mājaslapā un pakāpeniski tiks izvietoti arī pieturvietās.

Atgādinām, ka sabiedriskajā transportā aizvien ir spēkā prasība obligāti izmantot FFP2 klases respiratoru bez vārsta (respiratori) vai medicīnisko sejas masku.