Sākums Ziņas No 1. maija atsevišķos sabiedriskā transporta kustības sarakstos gaidāmas izmaiņas No 1. maija atsevišķos sabiedriskā transporta kustības sarakstos gaidāmas izmaiņas

27. aprīlis, 2023

No pirmdienas, 1. maija, 8. un 12. maršruta autobusi, kā ierasts ik gadu, sāks kursēt pēc vasaras kustības saraksta.

Sākoties aktīvākai dārza darbu sezonai, jau tradicionāli atsevišķi 12. maršruta „Pulkveža Brieža iela - Slimnīca” reisi tiks pagarināti līdz pilsētas robežai. Reiss plkst. 13.15 no Pulkveža Brieža ielas tiks pagarināts līdz pilsētas ziemeļu robežai (pieturvieta pie enkura), savukārt no pilsētas robežas virzienā uz Pulkveža Brieža ielu reiss tiks veikts plkst.13.35. No pieturas ”Slimnīca” atiešanas laiki nemainās. Atgādinām, ka 12. maršruta reisi tiek veikti tikai darba dienās.

8. maršruta „Līva – Šķēde” autobusu kustības sarakstā tiks ieviesti papildus reisi plkst. 7.30 un 19.30 no pieturas ”Līva” un plkst. 8.15 un 20.15 no d/b ”Šķēde”. Papildu reisi tiks veikti gan darba dienās, gan brīvdienās.

Atjaunotie sabiedriskā transporta kustības saraksti minētajiem maršrutiem pieturvietās tiks izvietoti pakāpeniski.

Darba svētkos, 1. maijā, Valsts svētku dienā, 4. maijā, un 5. maijā, kas valstī noteikta kā brīvdiena, sabiedriskais transports Liepājā kursēs pēc brīvdienu kustības saraksta, šajās dienās abonementa biļetes darba dienām nedarbojas. Savukārt 20. maijā, pārceltajā darba dienā, sabiedriskais transports kursēs pēc darba dienu kustības saraksta.

Pašvaldības aģentūras „Liepājas sabiedriskais transports” biļešu kase Peldu ielā 5 trešdien, 3. maijā, strādās līdz plkst. 16.00, bet 1., 4. un 5. maijā nestrādās. Kases darba laika pārtraukums katru dienu ir no plkst. 11.30. līdz 12.00.

Sabiedriskā transporta maršrutu kustības saraksti pieejami mājaslapas sadaļā
Maršrutu kustības saraksti.