Sākums Ziņas No 1. marta tiks pārtraukti eksperimentālā 5. maršruta reisi No 1. marta tiks pārtraukti eksperimentālā 5. maršruta reisi

24. februāris, 2021

2020. gada 1. septembrī tika uzsākti eksperimentālie pārvadājumi maršrutā Nr.5 ”Līva – Slimnīca”. Maršrutā tika veikta pasažieru uzskaite, lai saprastu tā nepieciešamību un izvērtētu ekonomisko pamatojumu iekļaušanai Liepājas pilsētas maršrutu tīklā.

Dati parādīja, ka maršruts nav pieprasīts un maršrutam ir ļoti minimāla noslodze testēšanas periodā, tādēļ tas netiks iekļauts Liepājas pilsētas maršrutu tīklā un no 2021. gada 1. marta tiks pārtraukts.

Aģentūra “Liepājas sabiedriskais transports” pieļauj, ka mazo noslodzi iespējams ietekmēja Covid – 19 pandēmija, izslēdzot no maršruta skolniekus un iedzīvotājus, kuriem mācības un darbs jāveic attālināti. Aģentūra “Liepājas sabiedriskais transports” izskatīs iespēju atkārtoti uzsākt eksperimentālā maršruta testēšanu gada otrajā pusē, ja pandēmija būs mazinājusies un sabiedrības dzīve būs atgriezusies ierastajās gaitās.