Sākums Ziņas Pasažieru ērtībām tramvaja reisus brīvdienās pielāgos vilciena pienākšanai Pasažieru ērtībām tramvaja reisus brīvdienās pielāgos vilciena pienākšanai

12. oktobris, 2023

Pēc pasažieru lūguma no sestdienas, 14. oktobra, tramvaju reisi brīvdienu vakaros tiks pielāgoti vilciena Rīga - Liepāja pienākšanai Liepājas dzelzceļa stacijā. 

Reiss Rīga - Liepāja no Rīgas atiet plkst. 18.25 ar pienākšanu Liepājā plkst. 21.32. Turpmāk pasažieriem nedēļas nogalēs un brīvdienās vairs nebūs jāgaida uz tramvaja pienākšanu 18 minūtes, jo tramvaja reiss maršrutā “Brīvības iela – Mirdzas Ķempes iela” no stacijas tiks uzsākts plkst. 21.38. 

Ņemot vērā reisu pielāgošanu vilciena pienākšanas laikam, tramvaja pasažieriem jāņem vērā, ka tramvaja kustības saraksts brīvdienās pēc plkst. 19.00 nedaudz mainīsies, lai tiktu izlīdzināti atiešanas laiku intervāli.

 Atgādinām, ka nokļūšanai Liepājas dzelzceļa stacijā uz Liepāja - Rīga vilciena reisu katru dienu (arī brīvdienās) tramvaja un autobusu maršrutos tiek nodrošināti agrie rīta reisi. 3. autobusa maršrutā “Pulkveža Brieža iela - Mirdzas Ķempes iela” reiss ir plkst. 4.24, bet 6. autobusa maršrutā “Slimnīca - Mirdzas Ķempes iela” reiss tiek uzsākts plkst. 4.25, pasažieriem jāizkāpj pieturvietā “Flotes iela”, kas ir vistuvākā pieturvieta dzelzceļa stacijai, un jāiet pāri gājēju tiltam. Savukārt tramvaja reiss maršrutā “Mirdzas Ķempes iela – Brīvības iela” atiet plkst. 4.27. Šajos reisos ir derīgas visas tās pašas braukšanas biļetes, kas ikdienā, izmantojot Liepājas sabiedrisko transportu.

Pasažieru vilciena reiss Liepāja–Rīga katru dienu atiet plkst. 5 no Liepājas ar pienākšanu Rīgā plkst. 8.04 (ceļā 3 stundas un 4 minūtes). Savukārt reiss Rīga–Liepāja atiet plkst. 18.25 no Rīgas ar pienākšanu Liepājā plkst. 21.32 (ceļā 3 stundas un 7 minūtes).

Informācija par Liepājas sabiedriskā transporta braukšanas biļešu veidiem, biļešu iegādes vietām, braukšanas maksas atvieglojumiem un kustības sarakstiem pieejama mājaslapā.