Sākums Ziņas Pieturvieta "Olimpiskais centrs" uz laiku tiks slēgta Pieturvieta "Olimpiskais centrs" uz laiku tiks slēgta

17. septembris, 2023

Turpinoties tramvaju sliežu ceļa nomaiņai Jaunliepājā, no pirmdienas, 18. septembra, satiksmei atkal tiks atvērts Rīgas ielas krustojums ar Tirgus ielu, savukārt satiksmei slēgs krustojumus ar Jelgavas ielu un 1905. gada ielu.

22. maršruta "Atmodas bulvāris - Pētertirgus" autobuss slēgto Rīgas un Jelgavas ielas krustojumu, sākot no otrdienas, 19. septembra, apbrauks pa Tirgus ielu, pasažieriem jāņem vērā, ka tādejādi tiks izlaista pieturvieta "Olimpiskais centrs". Tuvākās alternatīvās pieturvietas - "Pīlādžu iela" vai "Esperanto iela".

Uzņēmums SIA “Baltijas būve” kopš maija vidus Rīgas ielā veic tramvaja līnijas pārbūves darbus un plānota arī apakšzemes komunikāciju nomaiņa, tādēļ būvdarbu zonā tiek veikti rakšanas darbi un automašīnu satiksme nav iespējama.

Tramvaju sliežu ceļa pārbūve ir secīgs turpinājums 2014. gadā aizsāktajiem tramvaja sliežu ceļa rekonstrukcijas darbiem Liepājā, un to mērķis ir nodrošināt būtiskus uzlabojumus tramvaju pārvadājumu sistēmas darbībā, nodrošinot tramvaju kustības regularitāti un samazinot tehnisko avāriju risku.