Sākums Ziņas Rudens brīvlaikā skolēnu reisi netiks veikti Rudens brīvlaikā skolēnu reisi netiks veikti

15. oktobris, 2021

Skolēnu rudens brīvlaikā, kas šogad noteikts no 18. līdz 22. oktobrim, Liepājas sabiedriskā transporta izpildītie skolēnu reisi maršrutos 1S, 2S, 4S un 22S netiks veikti.

Gadījumā ja valdība, ņemot vērā epidemioloģisko situāciju Covid-19 ierobežošanai, pieņems lēmumu pagarināt skolēnu brīvlaiku, tad skolēnu reisi šajā laikā veikti netiks. Sākoties mācībām Liepājas skolās, atsāksies arī skolēnu reisi.

Atgādinām, ka no 11. oktobra Latvijā uz trim mēnešiem ir izsludināta ārkārtējā situācija, lai apstādinātu Covid-19 infekcijas izplatības ātrumu, nepārslogotu veselības aprūpi un glābtu iespējami vairāk cilvēku dzīvības.

Pasažieriem (no 7 gadu vecuma) joprojām ir obligāta prasība sabiedriskajā transportā lietot sejas maskas, darot to pareizi. Maskai jānosedz deguns un zods, labi jāpieguļ sejai. Kad maska ir uzvilkta, to nedrīkst vairākkārtīgi noņemt un atkal uzvilkt, aiztikt seju ar rokām.

Tāpat pasažieri ir aicināti izmantot sabiedrisko transportu tikai neatliekamiem braucieniem, izvairoties braukt rīta un vakara stundās. Tāpat, ja ir iespēja, īsās distances veikt ar kājām vai velosipēdu.