Sākums Ziņas Sabiedriskā transporta aģentūra pārcelsies uz Peldu ielu 5 Sabiedriskā transporta aģentūra pārcelsies uz Peldu ielu 5

8. decembris, 2020

Saistībā ar pārcelšanos no esošajām telpām Jūrmalas ielā 23 uz jaunajām telpām Peldu ielā 5, ceturtdien, 10. decembrī, pašvaldības aģentūra “Liepājas sabiedriskais transports” klientiem būs slēgta.

Braukšanas biļetes šajā dienā pasažieri var iegādāties citās tirdzniecības vietās. Tirdzniecības vietu saraksts pieejams šeit.

Aģentūra savus pakalpojumus atsāks sniegt jau 11. decembrī. Jaunajās telpās aģentūra būs izvietota ēkas pirmajā stāvā, kase atradīsies tieši iepretim ieejai, 117. kabinetā.

Aģentūras kases darba laiki:

  • pirmdienās no pulksten 8.30 - 18.00
  • otrdienās, trešdienās no pulksten 8.30 - 17.00
  • ceturtdienās no pulksten 8.30 - 16.30
  • piektdienās no pulksten 8.30 - 15.30.

Dienā pirms valstī noteiktās svētku dienas klientu pieņemšanas laiks ir saīsināts par vienu stundu.

Atgādinām, ka saņemot pakalpojumus klātienē, iedzīvotājiem obligāti jālieto sejas maska, kā arī jāietur divu metru distance no personāla vai citiem apmeklētājiem.

Rūpējoties par iedzīvotāju veselību un ievērojot Slimību profilakses un kontroles centra rekomendācijas ierobežot Covid-19 izplatību, pašvaldības aģentūra “Liepājas sabiedriskais transports” birojs apmeklētājiem būs pieejams pēc iepriekšēja pieraksta, zvanot pa tālruni 63428744.