Sākums Ziņas Sabiedriskā transporta kustība maijā Sabiedriskā transporta kustība maijā

26. aprīlis, 2024

No trešdienas, 1. maija, 8. un 12. maršruta autobusi jau tradicionāli, kā ik gadu, sāks kursēt pēc vasaras kustības saraksta. Tāpat gaidāmas izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā svētku dienās. 

No 1. maija jau tradicionāli atsevišķi 12. maršruta „Pulkveža Brieža iela - Slimnīca” reisi tiks pagarināti līdz pilsētas robežai. Reiss plkst. 13.15 no Pulkveža Brieža ielas tiks pagarināts līdz pilsētas ziemeļu robežai (pieturvieta "Pilsētas robeža", pie enkura), savukārt no pilsētas robežas virzienā uz Pulkveža Brieža ielu reiss tiks veikts plkst.13.35. No pieturas ”Slimnīca” atiešanas laiki nemainās. 12. maršruta reisi tiek veikti tikai darba dienās.

8. maršruta „Līva – Šķēde” autobusu kustības sarakstā tiks ieviesti papildus reisi plkst. 7.30 un 19.30 no pieturas ”Līva” un plkst. 8.15 un 20.15 no d/b ”Šķēde”. Papildu reisi tiks veikti gan darba dienās, gan brīvdienās.

Atjaunotie sabiedriskā transporta kustības saraksti minētajiem maršrutiem pieturvietās tiks izvietoti pakāpeniski.

Darba svētkos, 1. maijā, Valsts svētku dienā, 4. maijā, un 6. maijā, kas valstī noteikta kā brīvdiena, sabiedriskais transports Liepājā kursēs pēc brīvdienu kustības saraksta, šajās dienās abonementa biļetes darba dienām nedarbojas. 

Pašvaldības aģentūras „Liepājas sabiedriskais transports” biļešu kase Peldu ielā 5 otrdien, 30. aprīlī, strādās līdz plkst. 16.00 un piektdien, 3. maijā, līdz plkst. 15.00, bet 1., 4., 5. un 6. maijā – nestrādās. Kases darba laika pārtraukums katru dienu ir no plkst. 11.30. līdz 12.00.

Sabiedriskā transporta maršrutu kustības saraksti pieejami mājaslapas vai lietotnes “Liepājas pilsēta” sadaļā Maršrutu kustības saraksti.