Sākums Ziņas Sabiedriskā transporta pasažieri aicināti savlaicīgi iegādāties abonementa biļetes Sabiedriskā transporta pasažieri aicināti savlaicīgi iegādāties abonementa biļetes

19. oktobris, 2022

Ņemot vērā garo rindu, kas veidojas pašās mēneša beigās un mēneša sākumā Peldu ielā 5, kur pasažieri vēlas iegādāties sabiedriskā transporta abonementa biļetes ar atvieglojumiem, aicinām biļešu iegādi veikt jau savlaicīgi, neatstājot to uz pēdējo brīdi.

Sabiedriskā transporta abonementa biļetes ar atvieglojumiem pasažieri var sākt iegādāties jau no, piemēram, mēneša 20. datuma, kad rinda uz kasi nav. Tomēr, kā liecina novērojumi, pasažieri abonementa biļešu iegādi atliek uz mēneša pēdējo vai pirmo datumu, kad ir visgarākā rinda.

Atgādinām, ka Liepājas pašvaldības aģentūras "Liepājas sabiedriskais transports" kase Peldu ielā 5 strādā pirmdienās no plkst. 9.00 līdz 18.00, otrdienas, trešdienās no plkst. 9.00 līdz 17.00, ceturtdienās no plkst. 9.00 līdz 16.30, piektdienās no plkst. 9.00 līdz 15.30.

Vairāk informācijas par braukšanas maksas atvieglojumiem, abonementa biļešu veidiem un iegādes vietām pieejama šeit: https://www.liepajastransports.lv/lv/brauksanas-maksas-atvieglojumi