Sākums Ziņas Sabiedriskais transports nedēļas nogalēs līdz 24. janvārim pēc plkst. 22.00 nekursēs Sabiedriskais transports nedēļas nogalēs līdz 24. janvārim pēc plkst. 22.00 nekursēs

8. janvāris, 2021

Ņemot vērā šonedēļ iegūtos pasažieru skaitīšanas datus Liepājas sabiedriskajā transportā vēlajās vakara stundās, kā arī vienlaikus atbalstot nepieciešamību mazināt Covid-19 izplatību brīvdienās, turpmākās nedēļas nogales līdz 24. janvārim sabiedriskais transports Liepājā pēc plkst. 22.00 nekursēs.

Izņēmums ir 6A maršruta (M. Ķempes iela – Biznesa centrs) reisi, kas 8., 15. un 22. janvārī tiks izpildīti arī pēc plkst. 22.00 un 6. maršruta (M. Ķempes iela – Slimnīca) reisi, kas pēc plkst. 22.00 tiks izpildīti 9., 16. un 23. janvārī. Šāds lēmums pieņemts konsultējoties ar Biznesa centrā strādājošajiem uzņēmumiem, kam būtiski nodrošināt darbinieku nokļūšana uz darbu vēlajās maiņās.

Atgādinām, ka valdība lēma ieviest Latvijā komandantstundu no 8. janvāra vakara līdz 25. janvāra rītam. Tas nozīmē, ka šajos datumos no plkst. 22:00 līdz 5:00 cilvēkiem būs jāuzturas tikai savā dzīvesvietā. Komandantstundas laikā ārā varēs atrasties tikai cilvēki, kuri dodas darba vajadzībās, uz darbu vai no darba, kā arī dzīvesvietas atstāšana ir atļauta tikai īpaši neatliekamos gadījumos (dodoties uz ārstniecības iestādi vai veterinārmedicīnas iestādi). Atstājot dzīvesvietu, līdzi jābūt pašapliecinājumam, kurā norāda personas datus, dzīvesvietas adresi, pārvietošanās iemeslu, un pārvietošanās galamērķi. Ikvienam iedzīvotājam ir pienākums ņemt līdzi arī pasi vai ID karti.