Sākums Ziņas Satiksmei atvērs Uliha ielas un Kūrmājas prospekta krustojumu Satiksmei atvērs Uliha ielas un Kūrmājas prospekta krustojumu

1. septembris, 2023

No pirmdienas, 4. septembra, satiksmei atkal būs atvērts Kūrmājas prospekta un Uliha ielas krustojums, kur tagad ir izbūvēts rotācijas aplis. Autovadītāji un citi satiksmes dalībnieki ir aicināti ievērot jaunās ceļu satiksmes zīmes un citas norādes!

Skatīt sabiedriskā transporta izmaiņu shēmu

Darbi krustojuma apkārtnē vēl turpināsies, taču vienlaikus būs iespējama arī transporta kustība. Līdz ar to tiks atcelti satiksmes ierobežojumi, kas tika noteikti uz būvdarbu laiku, un izmainīsies autobusu kustības maršruti.

Līdz ar satiksmes atjaunošanu notiks arī izmaiņas autobusu kustības maršrutos. 1A maršruta "Pulkveža Brieža iela - Mirdzas Ķempes iela", 6. maršruta “Slimnīca - Mirdzas Ķempes iela”, 6A maršruta “Biznesa centrs - Mirdzas Ķempes iela” un 25. maršruta “Atmodas bulvāris - Klaipēdas iela” autobusi virzienā no centra maršrutu atkal izpildīs pa Kūrmājas prospektu un pieturvieta "Kūrmājas prospekts" atkal būs ierastajā vietā, netālu no jaunā apļa.

Savukārt virzienā uz centru 2S maršruta "Mirdzas Ķempes iela - 15. vidusskola", 6. maršruta “Mirdzas Ķempes iela - Slimnīca”, 6A maršruta “Mirdzas Ķempes iela - Biznesa centrs” un 25. maršruta “Klaipēdas iela - Atmodas bulvāris” autobusi kursēs pa Uliha ielu, atkal piestājot ierastajā pieturvietā "Kūrmājas prospekts" (pie Liepājas Centra sākumskolas), tālāk braucot pa Kūrmājas prospektu un nogriežoties uz Toma ielu, jo remontdarbu dēļ ir slēgta satiksme Graudu ielas posmā no Dīķu ielas līdz Jūras ielai, līdz ar to arī slēgta pieturvieta "Kūrmājas prospekts" pie Liepājas valsts 1. ģimnāzijas.

Skolēnu ērtībām uz Toma ielas, krustojumā ar Ausekļa ielu, būs izvietota pagaidu pieturvieta "Graudu iela". Tālāk slēgto posmu autobusi apbrauks pa Vītolu un Graudu ielu.