Sākums Ziņas Skolēnu brīvlaikā sabiedriskā transporta kustības sarakstā būs dažas jau tradicionālas izmaiņas Skolēnu brīvlaikā sabiedriskā transporta kustības sarakstā būs dažas jau tradicionālas izmaiņas

8. marts, 2023

Skolēnu pavasara brīvlaikā, no 11. līdz 17. martam, autobusi maršrutos 1S “Slimnīca – Oskara Kalpaka vidusskola”, 2S “Mirdzas Ķempes iela – Oskara Kalpaka vidusskola”, 4S “Slimnīca – Līva” un 22S “Atmodas bulvāris – Oskara Kalpaka vidusskola” nekursēs. Autobusi atkal atsāks kursēt pirmdien, 18. martā. 

Atgādinām, ka lai gan 1S, 2S, 4S un 22S maršruta autobusi kursē darba dienu rītos un īpaši piemēroti skolēniem nokļūšanai savās mācību iestādēs, šos maršrutus aicināts izmantot jebkurš pasažieris, iegādājoties braukšanas biļeti noteiktam braucienu skaitam vai abonementa biļeti, kas paredzēta ilgtermiņam ar neierobežotu braucienu skaitu. 

Aģentūra “Liepājas Sabiedriskais transports” arī atgādina pasažieriem, ka mājaslapā www.liepajastransports.lv vai mobilajā lietotnē “Liepājas pilsēta” sadaļā „Reāllaika karte” var ērti sekot līdzi sava gaidītā transportlīdzekļa kustībai. Ja pasažieris pieturvietā nevar sagaidīt savu transportlīdzekli, tiešsaistes kartē var pārbaudīt, cik tālu gaidītais transportlīdzeklis atrodas un vai tas ir uzsācis reisu. Gadījumā, ja transportlīdzeklis reisu nav uzsācis, pasažieris var izvēlēties citu sev ērtāko sabiedriskā transporta maršrutu, ievadot vēlamo galamērķi maršruta plānotājā, kas arī pieejams gan mājaslapā, gan mobilajā lietotnē.  

Gan reāllaika karti, gan maršruta plānotāju ērti var lietot uz visām portatīvajām ierīcēm.