Sākums Ziņas Tramvaja kustības izmaiņas vakara stundās Tramvaja kustības izmaiņas vakara stundās

14. decembris, 2023

Šīs nedēļas noslēgumā un vairākas dienas nākamnedēļ gaidāmas izmaiņas tramvaja kursēšanas grafikā – atsevišķas dienas tramvajs vakaros kursēs tikai līdz plkst. 21.00 vai 22.00, tādēļ aicinām uzmanīgi sekot līdzi aktuālajai informācijai.

14. decembrī un 20. decembrī saistībā ar sliežu ceļa pārmiju uzstādīšanu tramvaji kursēs tikai līdz plkst. 21.00. Tas nozīmē, ka pēdējais tramvajs no galapunkta Brīvības ielā aties plkst. 20.20, savukārt no M. Ķempes ielas plkst. 20.54.

15. decembrī, 16. decembrī, 19. decembrī, 21. decembrī un 22. decembrī, lai nodrošinātu kontakttīklu izbūvi, plānots apturēt tramvaju satiksmi pēc plkst. 22.00. Tas nozīmē, ka darba dienās pēdējais tramvajs no galapunkta Brīvības ielā aties plkst. 21.50, savukārt no M. Ķempes ielas plkst. 21.56. Sestdien, 16. decembrī, pēdējais tramvajs no galapunkta Brīvības ielā aties plkst. 21.50, savukārt no M. Ķempes ielas – plkst. 21.41.

Citi reisi, tai skaitā agrie rīta reisi uz Rīgas vilcienu, netiek mainīti un tiek plānoti saskaņā ar kustību sarakstu.

Tramvaju kustības apturēšana vakara stundās nepieciešama saistībā ar tramvaja sliežu ceļu rekonstrukcijas projektu Jaunliepājā, lai nodrošinātu jaunu kontakttīklu izbūvi un sliežu pārmiju uzstādīšanu. Līdz gada beigām būvnieki strādā intensīvā režīmā, iekļaujot arī vēlas vakara un nakts stundas, lai iekļautos noteiktajos termiņos.

SIA "Liepājas Tramvajs" atvainojas par sagādātajām neērtībām un aicina izvēlēties šajā laikā citus sabiedriskā transporta veidus.