Sākums Ziņas Tramvaja līnijas pārbūves laikā būs ierobežota satiksme Brīvības ielā Tramvaja līnijas pārbūves laikā būs ierobežota satiksme Brīvības ielā

22. septembris, 2023

Turpinot tramvaja līnijas pārbūves darbus, šajā nedēļas nogalē tiks veikta tramvaja līnijas posma Brīvības ielā pārbūve. Saistībā ar to no 22. septembra plkst. 21.00 līdz 25. septembra plkst. 4.00 tiks slēgta satiksme Brīvības ielā, pārvirzot satiksmi pa Zemnieku ielu. Savukārt no 22. līdz 29. septembrim Brīvības ielā satiksmei tiks slēgta autobusa braukšanas josla.

Laikā no 22. septembra plkst. 21.00 līdz 29. septembrim 4. maršruta "Mirdzas Ķempes iela – Atmodas bulvāris", 4S maršruta "Slimnīca – Līva", 9. un 9A maršruta "Mirdzas Ķempes iela – Slimnīca (Biznesa centrs)" un 23. maršruta "Atmodas bulvāris – Pētertirgus" autobusi slēgto Brīvības ielas posmu apbrauks pa Parka un Zemnieku ielu vienā virzienā un Zemnieku, Grobiņas, Ūdens un Ķēžu ielu – otrā. Virzienā no centra tiks izlaista pieturvieta "Metalurgs", pasažierus aicinām doties uz pieturu “Miltu iela” Zemnieku ielā.

Skatīt autobusa maršruta apbraucamo ceļu shēmu.

Jau vēstīts, ka uzņēmums SIA “Liepājas tramvajs” iepirkuma rezultātā ir noslēdzis būvdarbu līgumu ar SIA “Baltijas būve” par tramvaja līnijas un piegulošās teritorijas pārbūvi Jaunliepājas un Vecliepājas ielu posmos. Būvdarbu līgums noslēgts par summu 8 668 486,24 eiro, neskaitot PVN.

Līgums tiek īstenots Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansēta Darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" specifiskā atbalsta mērķa 4.5.1.1 Attīstīt videi draudzīgu sabiedriskā transporta infrastruktūru (sliežu transporta) 4. kārtas ietvaros, realizējot projektu Nr.4.5.1.1/21/I/004 “Tramvaja līnijas un piegulošās teritorijas pārbūve 4. kārta”.