Sākums Ziņas Valsts svētkos sabiedrisko transportu Liepājā varēs izmantot bez maksas Valsts svētkos sabiedrisko transportu Liepājā varēs izmantot bez maksas

15. novembris, 2022

Atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas 104. gadadienu, liepājnieki un pilsētas viesi sabiedrisko transportu Liepājā 18. novembrī varēs izmantot bez maksas, lai ērti nokļūtu uz svētku pasākumiem.

Saskaņā ar Liepājas domes saistošajiem noteikumiem 18. novembrī brauciens Liepājas sabiedriskajā transportā ir bez maksas.

Latvijas Republikas proklamēšanas 104. gadadienā Latvijas pirmā prezidenta vārdā nosauktajā Jāņa Čakstes laukumā no plkst. 17 ikviens gaidīts svētku noskaņās un sajūtās baudīt Liepājai un visai Latvijai nozīmīgu mākslinieku sniegumu.

Koncerta noslēgumā pasākuma apmeklētājiem tiks piedāvāts īpaši šiem svētkiem radīts muzikāls, multimediāls gaismu un ūdens uzvedumu, kas liepājniekus un pilsētas viesus priecēs gan svētku vakarā, 18. novembrī, gan sestdienas, 19. novembra vakarā, no plkst. 19 līdz 23.

Plašāka svētku pasākumu programma visai dienai pieejama vienotajā pasākumu kalendārā kalendars.liepaja.lv

Ņemot vērā, ka svētku norises drošībai 18. novembrī ir plānoti satiksmes ierobežojumi ap J. Čakstes laukumu un pieguļošajām ielām, pašvaldība aicina iedzīvotājus nokļūšanai no un uz centru izvēlēties sabiedrisko transportu un savas privātās automašīnas atstāt pie mājām, tādējādi izvairoties no sastrēgumiem un nepieciešamības meklēt stāvvietas.

No 18. līdz 20. novembrim sabiedriskais transports Liepājā kursēs pēc brīvdienu kustības saraksta. 17. novembrī aģentūras “Liepājas sabiedriskais transports” kase strādās līdz plkst. 15.30.

Sabiedriskā transporta maršrutu kustības saraksti pieejami mājaslapas sadaļā
Maršrutu kustības saraksti. Atgādinām, ka pasažieriem ir iespēja arī sekot līdzi sabiedriskajam transportam tiešsaistē, izmantojot mobilo lietotni "Liepājas pilsēta" vai tiešsaistē šeit: https://m.marsruti.lv/liepaja/#map