Sākums Ziņas Vecgada dienā sabiedrisko transportu Liepājā varēs izmantot bez maksas, naktī būs papildu reisi Vecgada dienā sabiedrisko transportu Liepājā varēs izmantot bez maksas, naktī būs papildu reisi

28. decembris, 2023

Svētdien, 31. decembrī, liepājnieki un pilsētas viesi sabiedrisko transportu Liepājā jau tradicionāli varēs izmantot bez maksas, lai ērti nokļūtu gan uz svētku pasākumiem, gan mājās. Naktī tiks organizēti arī papildu sabiedriskā transporta reisi. Arī tie būs pasažieriem bez maksas. 

Pēc Jaunā gada sagaidīšanas Rožu laukumā no pieturvietas “Līva” tiks organizēti astoņi papildu autobusa reisi. Plkst. 00.20 un 1.15 pa diviem reisiem maršrutā “Līva – Liepājas Reģionālā slimnīca” (kā 6. maršruts, sākot no pieturvietas “Līva”): Lielā iela – Raiņa iela – Flotes iela – Krūmu iela – Ziemeļu iela – Ventspils iela – Pulvera iela – Cukura iela – Grīzupes iela – Slimnīca. Un pa diviem reisiem plkst. 00.20 un 1.15 maršrutā “Līva – Karosta”: Lielā iela – Raiņa iela – O. Kalpaka iela – Pulvera iela – Cukura iela – Pulkveža Brieža iela. 

Tāpat pēc pusnakts no pieturvietas “Rožu laukums” tiks organizēti papildu tramvaja reisi. M. Ķempes ielas virzienā plkst. 00.20 tiks veikti divi reisi un plkst. 1.15 – viens reiss, savukārt Brīvības ielas virzienā (līdz tramvaju depo) plkst. 0.20 un 1.15 tiks veikts pa vienam reisam.

Jau informēts, ka 31. decembrī plkst. 23.00 svētku koncertu uz skatuves Rožu laukumā ar enerģisku un ekspresīvu uzstāšanos sāks pazīstamā instrumentālā grupa “Dagamba”. Savukārt mirkli pēc pusnakts uz skatuves kāps viena no šobrīd aktuālākajām Latvijas mūzikas grupām “Sudden Lights”.

Lai īpaši atzīmētu gadumiju, uz skatuves valdīs dzirksteļojoša un krāšņa atmosfēra ar pamanāmu – gan muzikāli, gan vizuāli iespaidīgu gadumijas mirkli. Jaunā gada atnākšanas brīdis tiks sagaidīts ar spožu svētku konfetti un skatuves gaismām, un spēcīgu muzikālu pavadījumu.

Ņemot vērā, ka pasākuma gatavošanās periodā un norises laikā jārēķinās ar autotransporta kustības un apstāšanās ierobežojumiem pilsētas centrā, Liepājas sabiedriskā transporta aģentūra aicina iedzīvotājus doties uz pasākumu un svinībām, izmantojot sabiedrisko transportu, lai nav jāraizējas par automašīnas novietošanas problēmām cilvēku pārpildītajā pilsētas centrā.

No 30. decembra līdz 1. janvārim sabiedriskais transports Liepājā kursēs pēc brīvdienu kustības saraksta. Pirmdien, 1. janvārī, Liepājas sabiedriskajā transportā būs derīgas abonementa biļetes katrai dienai, bet nebūs derīgas abonementa biļetes darba dienām.

Aģentūras "Liepājas sabiedriskais transports" kase piektdien, 29. decembrī, strādās līdz plkst. 15.00.